Canovate Armour Shield

Canovatearmourshield, Kurşun Geçirmez yelekler ve Balistik Koruyucu Sistemlerin imalatında ve aynı zamanda çeşitli operasyonel güvenlik gereksinimlerini karşılayan geniş alanları kapsayan birçok ürün uygulamalarında çok önemli bir tecrübeye sahiptir.

Her ürün ve her  balistik koruyucu  sistemi dikkatli bir şekilde tasarlanmaktadır. Kendi alanında en düşük fiyatlarda ve  tam performansı ile en üst düzeyde güvenlik  ve koruma  sağlaması ile  kendisini kanıtlamaktadır.

Dünya çapında talep edilen ihtiyaçlara  çok çeşitli Balistik Koruma Sistemleri  geliştirmekteyiz. Canovatearmourshield,   müşterilerin gizliliğine  son derece dikkat etmektedir.

Canovate Balistik Sistemler; bir Canovate Group kuruluşudur.

Canovate, konusunda dünyanın en tanınmış üreticilerden ve uluslararası sertifikasyona sahip ARMOUR SHIELD firması ile güçlerini birleştirmiş ve ismini de logosuna ekleyerek CANOVATEARMOURSHIELD markasını oluşturmuştur.

Canovatearmourshield, modern savaşın taleplerini karşılamak  üzere  hem yüksek hem de düşük hızlı ateşlemelere  uygun    balistik koruyucu kalkanlar ın tasarımınıda yapmakta ve  çok çeşitli sert zırhlı yükseltme plakaları üretmektedir.

Kişisel araç / ekipman vs. için koruma sınıfına uygun her boyutta balistik koruma battaniyeleri / blanket mevcuttur.

Modern Balistik Test Laboratuarımızda, en son teknolojiye sahip elektronik cihazlar kullanılmakta ve her türlü Balistik Koruma Yelek  (Kurşun Geçirmez Yelek) ve Balistik Koruma Sistemlerinin testleri gerçekleştirilmektedir.

Patent sahibi  olduğumuz Travma Kalkanının  yararı  tıbben kanıtlanmış olup merminin vücuttaki şok enerjisini  önemli ölçüde azaltmaktadır. İnsan vücudunda oluşabilecek  ciddi  ölümcül yaralanmalardan ve blunt travmadan korur.

Üretim Alanlarımız;

  • ÖZEL KUVVETLER
  • ASKERİ ALANLAR
  • YASAL UYGULAMA ALANLARI
    (Polis ve Devriyeler)
  • VIP KORUMA
  • ÖZEL GÜVENLİK ŞİRKETLERİ
  • İNSANİ YARDIM KURUMLARI